podcasts.eu.org

Xplore Marketing

by Xplore Marketing

🇧🇬 Bulgaria chart BusinessMarketing

More by author

Добре дошъл в Xplore Marketing – седмичният подкаст, създаден от екипа на Xplora. Време е да изследваме заедно маркетинга по разбираем, интересен и практичен начин. Тук ще получиш конкретни съвети от маркетинг и бизнес практици. Те са от различни компании и агенции, защото всички те имат какво да споделят с теб. Очакваме те, ако искаш да разбереш кои формати и инструменти носят отлични резултати на брандовете в момента. Или искаш да чуеш за тъмната и светлата страна на маркетинга. Или пък да обсъдим колко много предположения има в маркетинга на конкретна компания и как да се валидират.

Latest episodes

  1. Xplore Marketing Episode 244: Алексей Лазаров " Създаване на работещо съдържание в ерата на AI"

    Как всяка компания може да изгради собствена лоялна аудитория, вместо непрекъснато „да наема“ чужда? Как се променя начинът, по който хората и AI агентите консумират съдържание? А…

    1 h 06
  2. Xplore Marketing Episode 243: Михаил Стефанов "Как наистина работят екипите"

    Как се управлява промяната в поведението на хората? Хората дървета ли са? А как разбираме какви са отношенията в един екип и каква е фирмената култура? Или се чудиш какво убива кре…

    1 h 22
  3. Xplore Marketing Episode 242: Стефан Вартоломеев "Дигиталната достъпност като бизнес възможност"

    В епизод 242 на Xplore Marketing Podcast гост е Стефан Вартоломеев - създател на AccessDrum, тясно нишова компания, която консултира, одитира и обучава бизнеса по темата за дигитал…

    1 h 05
  4. Xplore Marketing Episode 241: Женя Димитрова "Майките - приложими инсайти"

    В епизод 241 на Xplore Marketing Podcast гост е Женя Димитрова - създател на Momfident, мобилно приложение и инструмент за самопомощ и психологическа подкрепа на жените, които став…

    1 h 01
  5. Xplore Marketing Episode 240: Борис Бъндев "Магията на жестовия език"

    Можем да научим много от жестовия език - как въобще разбираме, какви са фундаментите в комуникациите, коя информация можем да пропуснем. Даже какво да искаме от AI по отношение на…

    1 h 14
  6. Xplore Marketing Episode 239: Михаил Димитров "Успешният маркетинг - тайните на Swipe.bg"

    В епизод 239 на Xplore Marketing Podcast гост е Михаил Димитров - основател и управител на Swipe.bg. Михаил споделя своя път от корпоративните финанси и инвестициите до създаването…

    1 h 12
  7. Xplore Marketing Episode 238: Теди Амова "Интериорен декоратор + маркетинг = отлична комбинация"

    Искаш ли практични трикове, пречупени през маркетинга, как бързо да повишиш пазарната стойност на едно жилище? В епизод 238 на Xplore Marketing Podcast гост е Теди Амова - интериор…

    1 h 08
  8. Xplore Marketing Episode 237: Христо Шомов "Тайните на маркетинга в недвижимите имоти"

    В епизод 237 на Xplore Marketing Podcast гост е Христо Шомов - инвеститор в недвижими имоти с многогодишен многопосочен опит. Той е и основател на мастърмайнд група „The Prime Alli…

    1 h 06
  9. Xplore Marketing Episode 236: Андрей Арнаудов "Тайните на успешните формати"

    В епизод 236 на Xplore Marketing Podcast гост е Андрей Арнаудов - съосновател на продуцентската компания „Междинна станция“ и на кариерната платформа „Bulgaria Wants You“. В разгов…

    55 min
  10. Xplore Marketing Episode 235: доц. д-р Атанас Георгиев "Бъдещето на бизнес образованието"

    В епизод 235 на Xplore Marketing Podcast водещ е Иван Пантелеев. Гост е доц. д-р Атанас Георгиев - декан на Стопанския факултет към Софийския университет „Св. Климент Охридски“. До…

    1 h 09
  11. Xplore Marketing Episode 234: Антоан Шотаров "Страстта за бизнес и знания в ерата на AI"

    В този епизод на Xplore Marketing Podcast гостува Антоан Шотаров – предприемач, съосновател на софтуерната компания Donatix и преподавател. Разговорът обхваща намирането на призван…

    1 h 00
  12. Xplore Marketing Episode 233: Васил Петров "По-добрите процеси чрез Lean методология a.k.a “без тлъстинки”"

    В епизод 233 на Xplore Marketing Podcast гост е Васил Петров - основател на Lean Institute Bulgaria. С водещия Георги Малчев разнищват, с много конкретни примери от практиката им,…

    1 h 18
  13. Xplore Marketing Episode 232: Георги Гавазов "Стратегията на Черноморски улов"

    В епизод 232 на Xplore Marketing Podcast гост е Георги Гавазов - стратегически маркетинг експерт с богат опит в международни рекламни агенции и съосновател на The Other Half, консу…

    57 min
  14. Xplore Marketing Episode 231: Валерия Кардашевска "Силата на гласа и сценичната реч"

    В епизод 231 на Xplore Marketing Podcast гост е Валерия Кардашевска - доцент в НАТФИЗ по сценична реч и експерт по публична комуникация. Водещият Георги Малчев разговаря с нея за т…

    1 h 04
  15. Xplore Marketing Episode 230: Никола Димитров (Никича) "Стъпките за viral съдържание"

    В епизод 230 на Xplore Marketing Podcast гост е Никола Димитров (Никича) от The Pact - експерт с близо 20-годишен опит в създаването на видео съдържание, започнал още от Vbox през…

    1 h 12
  16. Xplore Marketing Episode 229: Хари Аничкин "Вземете парите - теория и практика на успешните продажби"

    В епизод 229 на Xplore Marketing Podcast гост е Хари Аничкин - автор на книгата „Вземете парите! Българската книга за продажби“, професионален търговец с над 30-годишен опит и писа…

    1 h 09
  17. Xplore Marketing Episode 228: Джулия Пеева и Габриела Златкова "Животът пред и зад камерата в TikTok"

    В епизод 228 на Xplore Marketing Podcast гост са Джулс и Габи от Romanov Media. Те са част от една от водещите агенции в България за създаване на органично вирусно съдържание в Tik…

    1 h 02
  18. Xplore Marketing Episode 227: Мартин Захариев "Правни аспекти в маркетинга и технологиите в ерата на AI"

    В епизод 227 на Xplore Marketing Podcast водещият Иван Пантелеев разговаря с проф. Мартин Захариев - преподавател в УниБИТ и съдружник в адвокатско дружество „Димитров, Петров и Ко…

    1 h 08
  19. Xplore Marketing Episode 226: Никола Ликов и Александра Тодорова "Силата на общността и на ЕХА събитията"

    В епизод 226 на Xplore Marketing Podcast гост са Никола Ликов и Александра Тодорова - ключови двигатели зад The Bridge и The Bridger Network. Никола е сериен предприемач и основате…

    1 h 04
  20. Xplore Marketing Episode 225: Христо Петков "Stinky Socks - завладяване на световна пазарна ниша"

    В епизод 225 на Xplore Marketing Podcast гост е Христо Петков - бизнес директор в творческата агенция Next DC и съосновател на глобалния бранд за чорапи Stinky Socks. Акцент са общ…

    56 min
Nothing playing
0:00 / 0:00